دسته‌ها
امتحان نهایی بانک سوالات امتحانی فیزیک پیش دانشگاهی

امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی

امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی (به همراه پاسخ تشریحی و کلید تصحیح ) سال های ۹۱ تا کنون

ph4 r nahaei امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی

در دوران تحصیلی در کشور ایران در چند پایه برای فارغ التحصیلی آن دوره از امتحان نهایی استفاده می شود که به صورت کشوری برگزار می شود تا همه دانش آموزان با یک معیار سنجیده شوند. در مقطع پیش دانشگاهی نیزاز  ۴ درس که ۲ درس عمومی و ۲ درس اختصاصی را شامل می شود، امتحان نهایی به عمل می آید. از سال ۹۱ تا کنون امتحان نهایی درس فیزیک همه ساله در این مقطع برای رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی برگزار می شود. دانش اموزان برای قبولی این امتحانات نیاز دارند تا با نمونه سوالات سال های قبل آشنایی پیدا کنند تا با سبک طرح سوال آشنایی بیشتری پیدا کنند.

امتحانات نهایی هر سال در سه دوره در ماه های خرداد، شهریور و دی برگزار می شود. برای اینکه به سوالات و پاسخ تشریحی امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی در همه دوره ها از سال ۹۱ تا کنون دسترسی داشته باشید، بر روی لینک های زیر کلیک کنید. لینک ها غیر مستقیم هستند.

دانلود امتحانات نهایی فیزیک پیش ریاضی خرداد، دی و شهریور از سال ۹۱ تا ۹۸

 کبیری

از کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

یک پاسخ به «امتحان نهایی فیزیک پیش دانشگاهی ریاضی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *