لیست دبیر فیزیک
ویدیو آموزشی فیزیک
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
حرکت بر خط راستفیزیک دوازدهم

حل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهم

حل تمرین های پایان فصل اول : حرکت بر خط راست

حل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهم :

ph12 s1 tamrin00 حل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهمحل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهم ( حرکت بر خط راست)  به صورت کاملا تشریحی و به همراه همه شکل ها و بیان چند روش برای حل در برخی از سوالات، برای دانلود آماده شده است. پاسخ تشریحی فیزیکفا ( مصطفی کبیری) از بهترین پاسخ هاست که هم برای امتحانات داخلی  و نهایی و هم برای کنکور بسیار مفید است. بنابراین خواندن آن حتما توصیه می شود.

این تمرین ها از کتاب فیزیک دوازدهم برای رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی آماده شده است. فایلی که دانلود می کنید تمرین های رشته ریاضی به صورت مرتب در آن نوشته شده است و تمرین هایی که برای رشته علوم تجربی نیست در آن مشخص شده است. ۲۲ سوال اول برای دو رشته یکسان است و فقط از سوال ۲۳ تا ۲۵ مخصوص رشته ریاضی است. در زیر مباحثی که در تمرین ها به آن ها پرداخته شده است، قرار گرفته است که با کلیک بر روی هر کدام از مباحث می توانید مطالب مربوط به آن را بیاموزید. هر کدام از مطالبی که در زیر لینک شده اند حاوی مثال ها و تمرین های فراوان از امتحانات نهایی و کنکور سراسری و سوالات تالیفی هستند. بنابراین حتما آنها را مطالعه کنید:

مباحث تمرین های حرکت بر خط راست :

مسافت و جابه جایی

تندی متوسط و سرعت متوسط

شتاب متوسط و شتاب لحظه ای

حرکت با سرعت ثابت

حرکت با شتاب ثابت

نمودارهای حرکت با شتاب ثابت

سقوط آزاد بدون سرعت اولیه

کاربرد مشتق وانتگرال در حرکت شناسی (آموزش مشتق و انتگرال)

دانلود حل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهم :

pdf24 حل تمرین های فصل اول فیزیک دوازدهم  دانلود حل تمرین ها

 

برچسب ها

کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن