دسته‌ها
الکتریسیته ساکن فیزیک یازدهم

حل تمرین های پایان فصل اول فیزیک یازدهم


 

حل تمرین های پایان فصل اول فیزیک یازدهم : الکتریسیته ساکن برای دانش آموزان رشته های علوم تجربی و ریاضی و فیزیک آماده دانلود است.

مرین های پایان فصل برای رشته های علوم ریاضی و علوم تجربی در دو فایل جدا از هم به صورت کامل حل شده و در اختیار شما کاربران عزیز فیزیکفا قرار می گیرد.


 

سر فصل های تمرین ها

بار الکتریکی

پایستگی و کوانتیده بودن بار الکتریکی

قانون کولن

میدان الکتریکی

میدان الکتریکی حاصل از یک ذره باردار

خطوط میدان الکتریکی

نیروی وارد بر بار الکتریکی در میدان الکتریکی

انرژی پتانسیل الکتریکی

پتانسیل الکتریکی

میدان الکتریکی در داخل رسانا

چگالی سطحی بار الکتریکی

خازن

خازن با دی الکتریک

انرژی خازن

دانش آموزان عزیز ابتدا مباحث بالا که به صورت لینک نشان داده شده است، را مشاهده کنید تا با حل تمرین های مختلف تسلط لازم را برای حل تمرین های فصل دوم کسب کنید. جزوه های آموزشی جامعی از هر مبحث برای شما آماده شده است تا برای امتحانات داخلی یا نهایی و کنکور آماده شوید. همچنین در هر مبحث ویدیو های آموزشی قرار داده شده است تا بتوانید با مشاهده آن به تسلط کامل برسید. سپس تمرین ها را حل کنید و پاسخ را با پاسخ های ما مقایسه کنید، تا مشکلات خود را رفع کنید.لطفا سعی نکنید تمرین های کتاب را رونویسی کنید یا اینکه برای امتحانات حفظ کنید. این تمرین ها در پایان فصل قرار داده شده اند تا شما خود را محک بزنید و از یادگیری خود آگاهی پیدا کنید.

 

دانلود حل تمرین های پایان فصل اول فیزیک یازدهماز کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک رسمی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار، کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

14 دیدگاه دربارهٔ «حل تمرین های پایان فصل اول فیزیک یازدهم»

درود،هر کاری میکنم دانلود نمیشه، خرید رو هم مینویسه موفقیت آمیز اما لینک دانلود نمیاد،لطفا راهنمایی کنید

به آدرس ایمیلی که وارد کردید مراجعه کنید و اینباکس و اسپم را چک کنید و در صورت هر گونه مشکلی به ای دی تلگرام @mostafakabiri پیام دهید یا به ایمیل info@physicfa.ir پیام دهید

پاسخ

خیلی عالی دم شما گرم ۳>
برا دوازدهم هم بزارین من سال دیگه ام میام 😂💔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *