دسته‌ها
کنکور

فیزیک کنکور ۱۴۰۳


 

فیزیک کنکور ۱۴۰۳ در رشته های تجربی و ریاضی، چالش هایی جدید را برای داوطلبان ایجاد کرده است. در این راستا، فیزیکفا با هدف کمک به شما در آمادگی بهتر برای آزمون های پیش رو، یک راهنمای کامل تهیه کرده است.

در این راهنما، به صورت جامع و دقیق به تمامی مباحث فیزیک مرتبط با کنکور ۱۴۰۳ پرداخته ایم. برای هر یک از سوالات، از اصول اولیه تا مسائل پیچیده تر، همه موضوعات را به زبان ساده و قابل درک برای شما توضیح داده ایم.


 

همچنین، برای برخی از سوالات چند روش کاربردی و ترفندهای مفید استفاده کرده ایم تا با سرعت عمل بیشتری به تست ها پاسخ دهید. 

در این راهنما، سوالات و پاسخ فیزیک هر یک از کنکور های نوبت اول (اردیبهشت ۱۴۰۳)، نوبت دوم (تیر ۱۴۰۳) و خارج کشور، برای رشته های علوم تجربی و ریاضی و فیزیک می توانید دانلود کنید و ویدیوی تحلیل و بررسی هر یک از آن ها را مشاهده کنید.

سوالات و پاسخ فیزیک کنکور نوبت اول (اردیبهشت ۱۴۰۳) رشته علوم تجربی

دانلود سوالات و پاسخ رشته تجربی نوبت اول

پاسخی که دانلود می کنید همان نوشته های داخل ویدیو است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

ویدیو پاسخ فیزیک کنکور تجربی ۱۴۰۳ نوبت اول (اردیبهشت ۱۴۰۳)

در این ویدیو سوالات درس فیزیک کنکور رشته علوم تجربی سال ۱۴۰۳ نوبت اول داخل کشور، توسط استاد مصطفی کبیری بررسی شده است. در هر سوال به ضریب سختی هر سوال از ۱ تا ۱۰ نمره داده شده است و در پایان ویدیو نتیجه سطح سوالات را بیان کرده ایم.

در صورتی که هر یک از روش های استفاده شده در ویدیو برای شما آشنا نیست می توانید با جستجو در سایت ویدیوی آموزش آن را بیابید و بیاموزید.

مشاهده در یوتیوب | مشاهده در آپارات


سوالات و پاسخ فیزیک کنکور نوبت اول (اردیبهشت ۱۴۰۳) رشته ریاضی و فیزیک

در حال آماده سازی است…از کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک رسمی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار، کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *