لیست دبیر فیزیک
ویدیو آموزشی فیزیک
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در تلگرام دنبال کنید
فیزیک دهمکتاب

کتاب فیزیک دهم تجربی

دانلود کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی سال تحصیلی 98-99

کتاب فیزیک دهم تجربی

ph10 tajrobi physicfa کتاب فیزیک دهم تجربی

سر فصل های کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی به شرح زیر است. با کلیک کردن روی هر کدام از آنها به جزوه های ریز مباحث هر فصل دسترسی خواهید داشت. که علاوه بر بسط مطالب کتاب، از مثال ها و تمرین های بسیار متنوع استفاده نموده ایم و همچنین فایل های آموزشی از قبیل تصاویر و ویدیوها برای درک بهتر مفاهیم فیزیکی در هر مطلب قرار داده شده است.

در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ کتاب فیزیک دهم تجربی نسبت به سال های پیش تغییراتی داشته است. یکی از این تغییرات جابه جایی فصل دوم و سوم با یکدیگر است. یعنی پس از فصل اندازه گیری، فصل ویژگی های فیزیکی مواد تدریس می شود. بخش هایی از کتاب که در سال های پیش چالش برانگیز بودن مانند تخمین مرتبه بزرگی، اصل شناوری ارشمیدس، روابط رسانش، قانون گازها و … از کتاب درسی حذف شدند.

اکثر دبیران نسبت به حجم کتاب فیزیک دهم تجربی در سال های قبل از ۹۸ با ساعت تدریس ۳ ساعت در هفته معترض بودند که سعی شده در کتاب فیزیک دهم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ با حذف بخش هایی، حجم مطالب درسی کاهش یافته تا دبیران بتوانند در فرصت کافی مباحث را تدریس کنند.

ما در زیر ۳ چاپ مختلف از کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی را برای شما لیست کرده ایم. دانش آموزان برای کنکور سراسری باید کتاب های مخصوص به سال تحصیلی خود را مطالعه کنند. پس کتاب مناسب خود را از زیر دانلود کنید.

فصل های کتاب فیزیک دهم تجربی برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به صورت زیر می باشد:

فصل اول : فیزیک و اندازه گیری

فصل دوم : ویژگی های فیزیکی مواد

فصل سوم :   کار ، انرژی و توان

فصل چهارم: دما و گرما

دانلود کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی :

دانلود کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی سال تحصیلی  ۹۶-۹۷

دانلود کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی سال تحصیلی ۹۷-۹۸

دانلود کتاب فیزیک دهم رشته علوم تجربی سال تحصیلی ۹۸-۹۹

منبع
نشر و توزیع مواد آموزشی
برچسب ها

کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن