درباره ما

هدف فیزیکفا ایجاد دسترسی آسان و همیشگی به دانش فیزیک برای دانش آموزان، دانشجویان و دبیران فیزیک است.

logo4 درباره ما

تاریخچه فیزیکفا :

فیزیکفا از سال ۱۳۹۳ شروع به انجام فعالیت کرده است و تا کنون آموزش های بسیاری از مطالب درس فیزیک دبیرستان و کنکور را ارائه کرده است .

هدف فیزیکفا :

هدف از ایجاد وبسایت آموزشی فیزیکفا، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند . و سعی بر اینست با بیان تمرینات متفاوت و روش حل آنها گامی مثبت در ارتقای فهم فیزیکی دانش آموزان برداریم ، طوری که هم در امتحانات مدارس و هم امتحانات نهایی و به خصوص در کنکور سراسری نتیجه مطلوب را کسب نمایند .

گستره مخاطبین فیزیکفا :

اکثر مخاطبین فیزیکفا را دانش آموزان رشته های علوم ریاضی و علوم تجربی دوره دوم متوسطه (دبیرستان) تشکیل می دهند . و البته دبیران محترم فیزیک نیز جز مخاطبین ویژه فیزیکفا می باشند . و امیدواریم در آینده ای نزدیک با توسعه مطالب به دروس فیزیک دانشگاهی ،دانشجویان نیز به این گستره بپیوندند .

مدیریت فیزیکفا :

فیزیکفا توسط مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران ، مدیریت می شود .

محصولات فیزیکفا :

در آموزش های سایت برای تسلط دانش آموزان، تمرین هایی در نظر گرفته شده است که پاسخ تمرین ها با قیمتی مناسب به فروش می رسند. همچنین حل تمرین های کتاب درسی  و نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخ تشریحی با حل اختصاصی مصطفی کبیری از دیگر محصولات فیزیکفا هستند. محصولات فیزیکفا به صورت pdf تهیه شده اند و با چند کلیک ساده و پرداخت وجه برای دانلود آماده می شوند و کاربر براحتی آن را دانلود می کند.

یک پاسخ به «درباره ما»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *