درباره ما

تاریخچه فیزیکفا

فیزیکفا از سال ۱۳۹۳ شروع به انجام فعالیت کرده است و تا کنون آموزش های بسیاری از مطالب درس فیزیک دبیرستان و کنکور را ارائه کرده است .

هدف فیزیکفا

هدف از ایجاد وبسایت آموزشی فیزیکفا، ایجاد یک محیطی آموزشی رایگان کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند . و سعی بر اینست با بیان تمرینات متفاوت و روش حل آنها گامی مثبت در ارتقای فهم فیزیکی دانش آموزان برداریم ، طوری که هم در امتحانات مدارس و هم امتحانات نهایی و به خصوص در کنکور سراسری نتیجه مطلوب را کسب نمایند .

mostafakabiri phteach درباره ما
مصطفی کبیری (مدیریت فیزیکفا)

فیزیکفا توسط مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران ، مدیریت می شود .

گستره مخاطبین فیزیکفا

ld2 1024x576 درباره ما

اکثر مخاطبین فیزیکفا را دانش آموزان رشته های علوم ریاضی و علوم تجربی دوره دوم متوسطه (دبیرستان) تشکیل می دهند . و البته دبیران محترم فیزیک نیز جز مخاطبین ویژه فیزیکفا می باشند. و در آینده ای نزدیک با توسعه مطالب به دروس فیزیک دانشگاهی ،دانشجویان نیز به این گستره می پیوندند.

about درباره ما

ویدیو آموزشی فیزیک

ویدیوهای آموزشی فیزیک از مباحث کتاب های فیزیک دبیرستان مناسب برای یادگیری از پایه تا کنکور توسط استاد مصطفی کبیری.

شعار فیزیکفا

ایجاد دسترسی آسان و همیشگی به دانش فیزیک برای دانش آموزان، دانشجویان و دبیران فیزیک

یک پاسخ به «درباره ما»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *