دسته‌ها
کتاب

کتاب فیزیک ۲ و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)

کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان برای رشته های ریاضی و فیزیک و تجربی ، با آخرین تغییرات (سال تحصیلی ۹۳-۹۴) ، را می توانید از اینجا دانلود کنید . یکی از مواد درسی در مقطع دبیرستان های (متوسطه دوره دوم)  ایران که در سال دوم تدریس می شود ، این کتاب است .


 

 

physic2 کتاب فیزیک 2 و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)
کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان

کتاب فیزیک دوم دبیرستان دارای شش فصل می باشد که سر فصل های آن به صورت زیر است :


 

فصل اول : اندازه گیری و کمیت های فیزیکی

فصل دوم : حرکت در خط راست

فصل سوم : دینامیک

فصل چهارم : کار و انرژی

فصل پنجم : ویژگی های ماده

فصل ششم : گرما و قانون گاز ها

 

icondownload کتاب فیزیک 2 و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)لینک دانلود
iconv کتاب فیزیک 2 و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)حجم فایل : ۱۱ مگابایت
iconpass کتاب فیزیک 2 و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)رمز فایل : www.physicfa.ir


از کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک رسمی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار، کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

5 دیدگاه دربارهٔ «کتاب فیزیک ۲ و آزمایشگاه (رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک)»

درود بر شما
من دکترای ادبیات می خونم ولی به فیزیک کوآنتوم علاقه دارم و مطالعاتی در این زمینه دارم ولی متاسفانه چون پایه فیزیک ندارم بعضی از مفاهیم دشواره و مایلم فیزیک را پایه ای یاد بگیرم چه راهنمایی و پیشنهادی دارید. سپاسگزار می شم پاسخ را ایمیل کنید. با احترام

درود بر شما.
اطلاعاتی که از فیزیک کوانتوم به صورت عموم پخش میشه و مطالعه میشه دقیقا چیزی نیست که در خود فیزیک کوانتوم آمده است. در واقع از برخی نتایج فیزیک کوانتوم به غلط یا درست استفاده می کنند برای توجیه برخی پدیده ها. مطالعه و فهم فیزیک کوانتوم به صورت تخصصی سخت است. حتی برای کسانی که پایه فیزیک دارند. اما اگر خیلی علاقه مند هستید می توانید با کتاب فیزیک کوانتوم زیتلی شروع کنید.

پاسخ

درود و سپاس از شما
من به دلایلی مختلف چند کشور عوض کردم و حالا دخترم که ۱۵سالشه چند زبانه شده است انگلیسی و تایلندی و کره ای و فارسی و پدرش هم ترک است حالا کلاس دهم ترکیه هستیم و باید دروس مدرسه و دبیرستان را ترکی یاد بگیرد و برای یادگیری فیزیک و شیمی و ریاضی مشکل وجود داره چون حتی تا حدودی بعضی کلمات فارسی بلد نیست به نظرتان چه جزوه و کتابی بخواند؟ در ضمن برای انتخاب شغل و رشته تحصیلی با توجه به افت تحصیلی در دروس ریاضی و فیزیک و شیمی انتخاب کردن خیلی سخت شده است… و الان که در ترکیه هستیم می‌گویند رشته حقوق در دانشگاه هم ریاضی دارد. در ضمن ما نیز از اهالی بیشه کلا هستیم.

درود. اگر فارسی بلد هستند می توانند از جزوات و ویدیو های موجود در سایت استفاده کنند. در غیر اینصورت کمکی از دست من ساخته نیست و از کتاب یا جزوه به زبان ترکی هم اطلاعی ندارم ازشون. موفق باشید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *