دسته‌ها
امتحان نهایی فیزیک دوازدهم

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم (فیزیک ۳ متوسطه دور دوم) برای رشته های علوم تجربی و علوم ریاضی از دی ماه سال ۹۷ شروع شده است که برای دانلود آماده شده است و به محض برگزاری جدیدترین آزمون، در جدول زیر قرار داده خواهد شد.

امتحانات نهایی یکی از ارکان مهم تحصیلی شما به حساب میاید. چون هم در کنکور سراسری تاثیر خواهد داشت و هم به عنوان کارنامه مهم تحصیلی دوران دیپلم به شمار می آید. برای موفقیت در امتحانات نهایی بهترین کار مرور سوالات سال های گذشته است تا با روش طرح سوال آشنا شوید و بدانید در امتحان چه سوالاتی مد نظر طراح است. همچنین تجربه نشان داده است بسیاری سوالات امتحان نهایی مشابه و تکراری با سال های گذشته است. بنابراین توصیه اکید داریم پس از مطالعه کامل کتاب درسی و جزوه ها، به سراغ حل سوالات امتحان نهایی بروید. تا بتوانید بهترین نتیجه را در یکی از مهمترین امتحان های دوران زندگی کسب کنید. همچنین می توانید از جزوه های رایگان فیزیک فیزیکفا استفاده کنید.

برای دانلود سوالات به همراه پاسخ تشریحی (کلید تصحیح سوالات) می توانید از جدول زیر بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم :

زمان برگزاری آزمونفیزیک ۳ علوم تجربیفیزیک ۳ ریاضی و فیزیک
دی ۹۷دانلوددانلود
خرداد ۹۸دانلوددانلود
شهریور ۹۸دانلوددانلود
دی ۹۸دانلوددانلود
خرداد ۹۹دانلوددانلوذکبیری

از کبیری

مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران (نا تمام) هستم . هدف از ایجاد این سایت برای من ، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *