درباره ما

هدف فیزیکفا ایجاد دسترسی آسان و همیشگی به دانش فیزیک برای دانش آموزان، دانشجویان و دبیران فیزیک است.

logo4 درباره ما

تاریخچه فیزیکفا :

فیزیکفا از سال ۱۳۹۳ شروع به انجام فعالیت کرده است و تا کنون آموزش های بسیاری از مطالب درس فیزیک دبیرستان و کنکور را ارائه کرده است .

هدف فیزیکفا :

هدف از ایجاد وبسایت آموزشی فیزیکفا، ایجاد یک محیطی آموزشی کارآمد است که در آن دانش آموزان بتوانند فیزیک را به صورت پایه ای و مفهومی بیاموزند . و سعی بر اینست با بیان تمرینات متفاوت و روش حل آنها گامی مثبت در ارتقای فهم فیزیکی دانش آموزان برداریم ، طوری که هم در امتحانات مدارس و هم امتحانات نهایی و به خصوص در کنکور سراسری نتیجه مطلوب را کسب نمایند .

گستره مخاطبین فیزیکفا :

اکثر مخاطبین فیزیکفا را دانش آموزان رشته های علوم ریاضی و علوم تجربی دوره دوم متوسطه (دبیرستان) تشکیل می دهند . و البته دبیران محترم فیزیک نیز جز مخاطبین ویژه فیزیکفا می باشند . و امیدواریم در آینده ای نزدیک با توسعه مطالب به دروس فیزیک دانشگاهی ،دانشجویان نیز به این گستره بپیوندند .

مدیریت فیزیکفا :

فیزیکفا توسط مصطفی کبیری کناری متولد سال ۱۳۶۷ در شهرستان فریدونکنار (استان مازندران) ، دبیر فیزیک دبیرستان های شهرستان کلاردشت با سوابق تحصیلی کارشناسی رشته دبیری فیزیک در دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد در دانشگاه تربیت مدرس تهران ، مدیریت می شود .


1 دیدگاه در “درباره ما”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن